Canna Rhizotonic, 10L

7 775 Kč

Univerzální kořenový stimulátor Canna Rhizotonic dodává rostlině vitalitu, povzbuzuje produkci nových kořenů, posiluje přirozenou obranyschopnost rostlin.

Počet

Kořeňák Canna Rhizotonic má zklidňující efekt na rostliny a je ideální pro revitalizaci rostliny po přepravě, při přesazování resp. po každé stresové situaci. Rhizotonic je silný, na bázi řas vytvořený, vegetativní stimulátor. Používá se pro mladé rostlinky i pro dospělé exempláře s rozvinutým kořenovým systémem.

Rhizotonic stimuluje kořenový růstzvyšuje odolnost rostlin proti nemocem a podporuje komplexní sílu rostlin. Pomáhá rostlinám, pokud jsou nemocné nebo mají zpomalený vývoj. Je univerzální, takže může být používán s jakýmkoliv substrátem.

Canna Rhizotonic je 100% přírodní, obsahuje mnoho vitamínů. Příznivě ovlivňuje kořenový systém a je ideálním doplňkem pro plodné prostředí vytvářené pěstitelem. Je vhodný pro pěstování v zemině a hydro-kulturách. Kromě zálivky se používá také jako postřik, současně ho můžeme použít jako jednoduchý prostředek ke zvýšení pH v zásobnících s hnojivem.