

Úsporka Elektrox 200W s integrovaným předřadníkem a červenožlutým světlem. Nízká výhřevnost a spotřeba, skvělé výsledky při nízkých provozních nákladech.
Úsporná lampa 200W Elektrox je vhodná pro pro květovou fázi rostlin, které nevyžadují maximální světelný výkon. Hlavní předností je slušný světelný výkon s minimálními provozními náklady. Mezi výhody patří také bezpečný provoz a nízká výhřevnost.
Kompaktní úsporné CFL lampy jsou vhodné pro rostliny, které nemají rády vysoké teploty nebo pro mladé exempláře. Nízkowattážová květová úsporka Elektrox 200W s červenožlutým světelným spektrem neprodukuje žádné nadbytečné teplo. Díky tomu můžete lampu umístit těsně nad rostliny (3-4cm) a nemusíte se bát, že je světlo spálí. Integrovaný předřadník garantuje jednoduché zapojení, manipulaci i provoz.
Technické parametry úsporné lampy Elektrox 200W na květ